W związku z utrzymującą się falą upałów oraz zwiększonym zużyciem wody prosimy o racjonalne i oszczędne jej wykorzystywanie:
- nie podlewanie ogródków,
- nie napełnianie basenów,
- ograniczanie innych czynności dużego poboru wody.
Pozwoli to utrzymać ciągłość dostaw oraz zapewnić odpowiednie ciśnienie w sieci wodociągowej dla wszystkich odbiorców.






