Get Adobe Flash player

Hubert Dyoniziak – złoto, Kacper Maliszewski – srebro, Józef Makarski - brąz

W sobotę 17 listopada 2012r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w IX Pucharze Polski Młodzików i Juniorów. Na turniej w Gubinie zjechało się 125 zawodników z 38 ośrodków z terenu całej Polski zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Reprezentacja BKKK w składzie:
1. Hubert Dyoniziak - junior - 70 kg
2. Kacper Maliszewski - junior - 65kg
3. Józef Makarski – młodzik +70 kg
wywalczyła drużynowo czwarte miejsce.

Więcej…

W dniu 27.10.2012r. w Krakowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. Kacper Maliszewski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na podium Mistrzostw Polski zdobywając III miejsce.

Więcej…

Miło nam poinformować, że Polski Związek Karate (Polish Karate Federation) nadał klasy sportowe zawodnikom reprezentującym Brokowski Klub Karate Kyokushinkai.

Hubert Dyoniziak uzyskał klasę sportową „M” Mistrzowską, Kacper Maliszewski uzyskał klasę sportową „I” Pierwszą, Bartosz Domasik uzyskał klasę sportową „II” Drugą. Nadanie klas sportowych daje możliwość ubiegania się o stypendia sportowe.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.
                                                               
                                                   Opracował: Zbigniew Wójcicki

W dniach 16-19 sierpnia w Lublinie odbyło się międzynarodowe seminarium Karate Kyokushin pod nazwą -IKO Summer Camp. Hasło tegorocznego seminarium brzmiało  „HIYAKU” co oznacza progres, wybicie się (w nową jakość). W tegorocznym spotkaniu wzięło udział 196  karateków z 43 Dojo z Polski, Belgii, Białorusi, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Rumunii, Tunezji, Ukrainy, Węgier i USA.

Więcej…

Jak co roku, najmłodsi adepci Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai pod opieką instruktorów z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wybrali się na obóz. Tym razem miejscem ćwiczeń i dobrej zabawy była miejscowość Piecki na Mazurach, gdzie przebywali w dniach 1-7.07.2012 r. .

Więcej…

W dniach 07 - 13 lipiec 2012r. starsi karatecy z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wraz z kolegami z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Letniej Szkole Karate w miejscowości Gliczarów Górny koło Zakopanego.

Więcej…

Hubert Dyoniziak wywalczył złoty medal na turnieju Karate Kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej, Jakub Popławski zdobył srebro.
W sobotę 26 maja 2012r. w Ostrowi Maz. odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin.
Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali :

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.