Get Adobe Flash player
W dniu 6 kwietnia 2013 r. w podwarszawskim Józefowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość 408 zawodników z 34 klubów współpracujących z INTERNATIONAL KARATE ORGANIZATION z terenu całej Polski. Brokowski Klub Karate reprezentował Kacper Maliszewski – kat. junior do 65 kg kumite semi kontakt i zajął drugie miejsce zdobywając i srebrny medal w swojej kategorii.

Więcej…

Jakub Popławski reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushunkai zdobył złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Więcej…

W dniu 2 grudnia 2012 r. w hali sportowej ZPPO w Broku odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie. Na turnieju mogliśmy obserwować i podziwiać umiejętności młodych, jakże sprawnych fizycznie ludzi w konkurencjach kata, walk reżyserowanych oraz kumite semi kontakt.

Więcej…

Od marca 2012 roku do końca listopada tegoż roku Brokowski Klub Karate Kyokushinkai realizował projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki polegający na dofinansowaniu zajęć sportowych dla uczniów realizowanych w ramach zadania „Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich”; działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”.

 

Więcej…

Hubert Dyoniziak – złoto, Kacper Maliszewski – srebro, Józef Makarski - brąz

W sobotę 17 listopada 2012r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w IX Pucharze Polski Młodzików i Juniorów. Na turniej w Gubinie zjechało się 125 zawodników z 38 ośrodków z terenu całej Polski zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Reprezentacja BKKK w składzie:
1. Hubert Dyoniziak - junior - 70 kg
2. Kacper Maliszewski - junior - 65kg
3. Józef Makarski – młodzik +70 kg
wywalczyła drużynowo czwarte miejsce.

Więcej…

W dniu 27.10.2012r. w Krakowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. Kacper Maliszewski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na podium Mistrzostw Polski zdobywając III miejsce.

Więcej…

Miło nam poinformować, że Polski Związek Karate (Polish Karate Federation) nadał klasy sportowe zawodnikom reprezentującym Brokowski Klub Karate Kyokushinkai.

Hubert Dyoniziak uzyskał klasę sportową „M” Mistrzowską, Kacper Maliszewski uzyskał klasę sportową „I” Pierwszą, Bartosz Domasik uzyskał klasę sportową „II” Drugą. Nadanie klas sportowych daje możliwość ubiegania się o stypendia sportowe.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.
                                                               
                                                   Opracował: Zbigniew Wójcicki

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.