Get Adobe Flash player

Józef Makarski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobył Puchar Europy, Jakub Popławski wywalczył miejsce drugie podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


Jakub Popławski – brąz, Rafał Szulęcki – brąz
W sobotę 8 listopada 2014r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w XV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa.

Więcej…

Na początku lipca ponad 140 karateków z Ostrowi Mazowieckiej, Augustowa, Broku i Pułtuska trenowało wspólnie podczas obozu w Augustowie. Z BKKK w obozie uczestniczyli Tomasz Rostek, Kacper Miler, Zosia Sobotka, Gabrysia Winarska. Na obozie oprócz obowiązkowych treningów dzieci miały mnóstwo atrakcji m.in.: rejs statkiem po jeziorach Augustowa, film w kinie 3D, festyn Milki (fioletowa flota), koncert Zakopawer, rozgrywki piłkarskie na Orliku, kurs pierwszego kroku dla przyszłych płetwonurków i wiele innych. Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z klubem karate z Ostrołęki.

Więcej…


Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów.
W dniach 17-18.05.2014r. w Varnie w Bułgarii odbyły się XXVIII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Seniorów oraz VIII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów. Reprezentant Polski, zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na najniższym stopniu podium w kategorii + 80 kg. W strefie medalowej zmierzył się z zawodnikiem z Rosji Dmitrijem Gorbunovem, jak się później okazało Mistrzem Europy.

Więcej…W sobotę 22 marca w podwarszawskim Józefowie odbył się IV turniej IKO Mazovia Cup, w którym udział wzięło 368 zawodników z 34 klubów zrzeszonych w federacji IKO Kyokushinkai. Barwy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai reprezentowało czworo zawodników: Rafał Szulęcki, Eryk Szymanik, Zosia Sobotka i Ola Dmochowska.

Więcej…

Zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczyli miejsca medalowe.
W dniu 25 stycznia 2014 r. w Wyszkowie odbył się Turniej Pomarańczowych Pasów. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało ośmioro zawodników: Mateusz Nowak, Michał Stefańczyk, Mariusz Wujek, Eryk Szymanik, Szymon Rosiński, Miler Kacper, Zofia Sobotka, Aleksandra Dmochowska.

Więcej…

Od początku marca 2013 roku do końca listopada tegoż roku Brokowski Klub Karate Kyokushinkai realizował projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki polegający na dofinansowaniu organizacji zajęć sportowych dla uczniów realizowany w ramach zadania "Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich"; działania "Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży", Zadanie nr 2. Zajęcia sportowe dla uczniów ukierunkowane na upowszechnienie pływania.

Więcej…


Zawodnicy z Brokowskiego Klubu Karate wywalczyli złoty i dwa brązowe medale podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.