Get Adobe Flash player

Zawodnicy z Brokowskiego Klubu Karate wywalczyli złoty i dwa brązowe medale podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…

W dniu 6 kwietnia 2013 r. w podwarszawskim Józefowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość 408 zawodników z 34 klubów współpracujących z INTERNATIONAL KARATE ORGANIZATION z terenu całej Polski. Brokowski Klub Karate reprezentował Kacper Maliszewski – kat. junior do 65 kg kumite semi kontakt i zajął drugie miejsce zdobywając i srebrny medal w swojej kategorii.

Więcej…

Jakub Popławski reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushunkai zdobył złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Więcej…

W dniu 2 grudnia 2012 r. w hali sportowej ZPPO w Broku odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie. Na turnieju mogliśmy obserwować i podziwiać umiejętności młodych, jakże sprawnych fizycznie ludzi w konkurencjach kata, walk reżyserowanych oraz kumite semi kontakt.

Więcej…

Od marca 2012 roku do końca listopada tegoż roku Brokowski Klub Karate Kyokushinkai realizował projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki polegający na dofinansowaniu zajęć sportowych dla uczniów realizowanych w ramach zadania „Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich”; działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”.

 

Więcej…

Hubert Dyoniziak – złoto, Kacper Maliszewski – srebro, Józef Makarski - brąz

W sobotę 17 listopada 2012r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w IX Pucharze Polski Młodzików i Juniorów. Na turniej w Gubinie zjechało się 125 zawodników z 38 ośrodków z terenu całej Polski zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Reprezentacja BKKK w składzie:
1. Hubert Dyoniziak - junior - 70 kg
2. Kacper Maliszewski - junior - 65kg
3. Józef Makarski – młodzik +70 kg
wywalczyła drużynowo czwarte miejsce.

Więcej…

W dniu 27.10.2012r. w Krakowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. Kacper Maliszewski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na podium Mistrzostw Polski zdobywając III miejsce.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.