Get Adobe Flash player
Zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczyli miejsca medalowe.
W dniu 25 stycznia 2014 r. w Wyszkowie odbył się Turniej Pomarańczowych Pasów. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało ośmioro zawodników: Mateusz Nowak, Michał Stefańczyk, Mariusz Wujek, Eryk Szymanik, Szymon Rosiński, Miler Kacper, Zofia Sobotka, Aleksandra Dmochowska.

Więcej…

Od początku marca 2013 roku do końca listopada tegoż roku Brokowski Klub Karate Kyokushinkai realizował projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki polegający na dofinansowaniu organizacji zajęć sportowych dla uczniów realizowany w ramach zadania "Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich"; działania "Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży", Zadanie nr 2. Zajęcia sportowe dla uczniów ukierunkowane na upowszechnienie pływania.

Więcej…


Zawodnicy z Brokowskiego Klubu Karate wywalczyli złoty i dwa brązowe medale podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…

W dniu 6 kwietnia 2013 r. w podwarszawskim Józefowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość 408 zawodników z 34 klubów współpracujących z INTERNATIONAL KARATE ORGANIZATION z terenu całej Polski. Brokowski Klub Karate reprezentował Kacper Maliszewski – kat. junior do 65 kg kumite semi kontakt i zajął drugie miejsce zdobywając i srebrny medal w swojej kategorii.

Więcej…

Jakub Popławski reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushunkai zdobył złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Więcej…

W dniu 2 grudnia 2012 r. w hali sportowej ZPPO w Broku odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie. Na turnieju mogliśmy obserwować i podziwiać umiejętności młodych, jakże sprawnych fizycznie ludzi w konkurencjach kata, walk reżyserowanych oraz kumite semi kontakt.

Więcej…

Od marca 2012 roku do końca listopada tegoż roku Brokowski Klub Karate Kyokushinkai realizował projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki polegający na dofinansowaniu zajęć sportowych dla uczniów realizowanych w ramach zadania „Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich”; działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”.

 

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.