Get Adobe Flash player

Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczył drugie miejsce podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


W dniach 20-23.11.2015 roku zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai - Jakub Popławski reprezentował nasz kraj  na Mistrzostwach Świata Juniorów w karate Kyokushin w Japonii.

Więcej…W niedzielę 8 listopada 2015r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Turniej zgromadził rekordową liczbę 460 zawodników z 29 klubów z terenu całej Polski.

Więcej…


W dniu 3 października 2015 r. w Broku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego p. Adam Struzik.
Na turnieju mogliśmy obserwować i podziwiać umiejętności dzieci i młodzieży w walkach karate.

Więcej…

 
Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów.

W dniu 9.05.2015r. w Berlinie odbyły się 29th Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Seniorów oraz IX Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów. Reprezentant Polski, zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na najniższym stopniu podium w kategorii + 75 kg. Jakub dotarł do strefy medalowej, w  której zmierzył się z zawodnikiem z Rosji Sergejem Dzyubin, jak się później okazało Mistrzem Europy tej kategorii. Zawodnik trenujący na co dzień w małym Brokowskim Klubie uzyskuje trzecią lokatę w turnieju i zdobywa medal Mistrzostw Europy Karate Kyokushin.

Więcej…


W dniu 22 marca 2015 najlepsi karatecy z czterech województw walczyli o medale w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Mistrzostwa w Ostrołęce pokazały siłę karate kyokushin w Polsce. W ostrołęckiej hali im. Arkadiusza Gołasia zebrało się blisko 250 zawodników z 33 ośrodków, aby walczyć o najwyższe lokaty. Brokowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali Rafał Szulęcki oraz Jakub Popławski, który wywalczył 3 miejsce i zdobył brązowy medal.

Więcej…


W dzień kobiet 8 marca 2015 r. w Zambrowie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa. Prawo startu mieli tylko zawodnicy początkujący, którzy  posiadają stopnie szkoleniowe nadające pomarańczowy kolor pasa.

Więcej…


Seminarium kumite z wybitnymi zawodnikami karate kyokushin odbyło się w dniach 27 lutego - 1 marca w Nałęczowie.
W czwartej edycji Polish Fighter`s Camp wziął udział instruktor Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai - sensei Zbigniew Wójcicki.
Seminarium poprowadzili sensei Darmen Sadvokasov z Rosji oraz sensi Makoto Akaishi z Japonii. Obaj mają na swoim koncie m. in. IV miejsce Mistrzostw Świata Open i I miejsce Mistrzostw Japonii.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.