Get Adobe Flash player

W dniu 22 marca 2015 najlepsi karatecy z czterech województw walczyli o medale w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Mistrzostwa w Ostrołęce pokazały siłę karate kyokushin w Polsce. W ostrołęckiej hali im. Arkadiusza Gołasia zebrało się blisko 250 zawodników z 33 ośrodków, aby walczyć o najwyższe lokaty. Brokowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali Rafał Szulęcki oraz Jakub Popławski, który wywalczył 3 miejsce i zdobył brązowy medal.

Więcej…


W dzień kobiet 8 marca 2015 r. w Zambrowie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa. Prawo startu mieli tylko zawodnicy początkujący, którzy  posiadają stopnie szkoleniowe nadające pomarańczowy kolor pasa.

Więcej…


Seminarium kumite z wybitnymi zawodnikami karate kyokushin odbyło się w dniach 27 lutego - 1 marca w Nałęczowie.
W czwartej edycji Polish Fighter`s Camp wziął udział instruktor Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai - sensei Zbigniew Wójcicki.
Seminarium poprowadzili sensei Darmen Sadvokasov z Rosji oraz sensi Makoto Akaishi z Japonii. Obaj mają na swoim koncie m. in. IV miejsce Mistrzostw Świata Open i I miejsce Mistrzostw Japonii.

Więcej…


Józef Makarski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobył Puchar Europy, Jakub Popławski wywalczył miejsce drugie podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


Jakub Popławski – brąz, Rafał Szulęcki – brąz
W sobotę 8 listopada 2014r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w XV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa.

Więcej…

Na początku lipca ponad 140 karateków z Ostrowi Mazowieckiej, Augustowa, Broku i Pułtuska trenowało wspólnie podczas obozu w Augustowie. Z BKKK w obozie uczestniczyli Tomasz Rostek, Kacper Miler, Zosia Sobotka, Gabrysia Winarska. Na obozie oprócz obowiązkowych treningów dzieci miały mnóstwo atrakcji m.in.: rejs statkiem po jeziorach Augustowa, film w kinie 3D, festyn Milki (fioletowa flota), koncert Zakopawer, rozgrywki piłkarskie na Orliku, kurs pierwszego kroku dla przyszłych płetwonurków i wiele innych. Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z klubem karate z Ostrołęki.

Więcej…


Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów.
W dniach 17-18.05.2014r. w Varnie w Bułgarii odbyły się XXVIII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Seniorów oraz VIII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów. Reprezentant Polski, zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na najniższym stopniu podium w kategorii + 80 kg. W strefie medalowej zmierzył się z zawodnikiem z Rosji Dmitrijem Gorbunovem, jak się później okazało Mistrzem Europy.

Więcej…W sobotę 22 marca w podwarszawskim Józefowie odbył się IV turniej IKO Mazovia Cup, w którym udział wzięło 368 zawodników z 34 klubów zrzeszonych w federacji IKO Kyokushinkai. Barwy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai reprezentowało czworo zawodników: Rafał Szulęcki, Eryk Szymanik, Zosia Sobotka i Ola Dmochowska.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.