Get Adobe Flash player


Jakub Popławski i Rafał Szulęcki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów.

Więcej…


W dniu 6 marca 2016 r. w Zambrowie odbył się II Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa. Organizator podzielił turniej na dwie części. W pierwszej prawo startu mieli tylko zawodnicy początkujący, którzy posiadają stopnie szkoleniowe nadające pomarańczowy kolor pasa, w drugiej posiadacze niebieskich i żółtych pasów. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało pięcioro zawodników: Tomasz Rostek, Wiktoria Decyk,, Kacper Miler, Zofia Sobotka, Marcin Sokołowski.
Najlepiej z całej grupy wpadła Zosia Sobotka, która dwukrotnie stawała na podium.

Więcej…


Rafał Szulęcki, reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushunkai zdobył srebrny medal i tytuł V-ce Mistrza Mazowsza na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Więcej…


Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczył drugie miejsce podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


W dniach 20-23.11.2015 roku zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai - Jakub Popławski reprezentował nasz kraj  na Mistrzostwach Świata Juniorów w karate Kyokushin w Japonii.

Więcej…W niedzielę 8 listopada 2015r. zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Turniej zgromadził rekordową liczbę 460 zawodników z 29 klubów z terenu całej Polski.

Więcej…


W dniu 3 października 2015 r. w Broku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego p. Adam Struzik.
Na turnieju mogliśmy obserwować i podziwiać umiejętności dzieci i młodzieży w walkach karate.

Więcej…

 
Jakub Popławski z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy Juniorów.

W dniu 9.05.2015r. w Berlinie odbyły się 29th Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Seniorów oraz IX Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów. Reprezentant Polski, zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai stanął na najniższym stopniu podium w kategorii + 75 kg. Jakub dotarł do strefy medalowej, w  której zmierzył się z zawodnikiem z Rosji Sergejem Dzyubin, jak się później okazało Mistrzem Europy tej kategorii. Zawodnik trenujący na co dzień w małym Brokowskim Klubie uzyskuje trzecią lokatę w turnieju i zdobywa medal Mistrzostw Europy Karate Kyokushin.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.