Get Adobe Flash player

W niedzielę 15 stycznia 2017 r. w Wyszkowie odbyła się pierwsza Mazowiecka Liga Karate.  W lidze mogą startować kluby karate zrzeszone w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Więcej…


W sobotę 14 stycznia 2017r. w hali sportowej ZPPO w Broku członkowie Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai przystąpili do kolejnego egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

Więcej…


Złoty medal wywalczyła zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai Zofia Sobotka podczas Turnieju Karate w Ostrołęce.

Więcej…


Rafał Szulęcki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zajął drugie miejsce podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


W dniu 16.11.2016r. na hali sportowej w ZPPO w Broku w ramach XVIII Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się turniej halowej piłki nożnej gimnazjalistek. Do Broku przyjechały reprezentacje dziewięciu gimnazjów z terenu naszego powiatu tj: Jasienica, Ostrów Maz nr 3, Andrzejewo, Ostrów Maz nr 1, Zaręby Kościelne, Nur, Prostyń, Małkinia nr 1, Brok.

Więcej…


Podczas Turnieju Mazovia Cup w Radzyminie srebrny medal wywalczyła Zofia Sobotka - zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

Więcej…


W sobotę, 5 listopada zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai walczyli w XVII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Turniej zgromadził rekordową liczbę 471 zawodników z 39 klubów z terenu całej Polski.

Więcej…


W dniu 22 października 2016 w Hali Urania w Olsztynie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin z udziałem ponad 200 zawodników i zawodniczek z 60 ośrodków karate zrzeszonych w PZK.
Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentował Rafał Szulęcki.

Więcej…


W dniu 15 października 2016 r. w Broku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie.
Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Turniej karate skierowany był do dzieci i młodzieży. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. kata (układ technik) oraz kumite semi kontakt.

Więcej…


Brokowski Klub Karate Kyokushinkai w tym roku realizuje dwa przedsięwzięcia. Pierwszy z nich to projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki „KLUB 2016”, drugi zaś to realizacja oferty konkursowej Marszałka Województwa Mazowieckiego polegająca na dofinansowaniu działań z zakresu kultury fizycznej.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.