Get Adobe Flash player

W dniu 18 listopada 2017 r. w Broku odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik. Turniej karate zorganizowany przez Brokowski Klub Karate Kyokushin adresowany był do dzieci i młodzieży. Najmłodsi wojownicy mieli osiem lat, a najstarsi piętnaście. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. kata (układ technik) oraz kumite (walka) semi kontakt.

Więcej…


Reprezentacja klubu karate z Broku świetnie spisała się podczas I Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup.
Rafał Szulęcki walcząc w formule semi kontakt w kategorii junior do 60 kg zajął drugie miejsce. Natomiast Zosia Sobotka wywalczyła trzecią lokatę w kategorii młodzik do 65 kg.

W IKO Mazury Cup wzięło udział ponad 400 zawodników z klubów współpracujących z International Karate Organization.


W  pierwszym turnieju po wakacyjnej przerwie adepci Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai walczyli w Białymstoku  podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. Barwy Klubu reprezentowali Zosia Sobotka rocznik 2002 oraz Kacper Miler rocznik 2004, który zdobył brązowy medal.

Więcej…

 
 
Rafał Szulecki i Zofia Sobotka reprezentanci Brokowskiego Klubu Karate Kyokushunkai wywalczyli srebrne medale i tytuły V-ce Mistrza Mazowsza na Mistrzostwach Mazowsza Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Więcej…


W niedzielę 15 stycznia 2017 r. w Wyszkowie odbyła się pierwsza Mazowiecka Liga Karate.  W lidze mogą startować kluby karate zrzeszone w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Więcej…


W sobotę 14 stycznia 2017r. w hali sportowej ZPPO w Broku członkowie Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai przystąpili do kolejnego egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

Więcej…


Złoty medal wywalczyła zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai Zofia Sobotka podczas Turnieju Karate w Ostrołęce.

Więcej…


Rafał Szulęcki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zajął drugie miejsce podczas Pucharu Europy Juniorów.

Więcej…


W dniu 16.11.2016r. na hali sportowej w ZPPO w Broku w ramach XVIII Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się turniej halowej piłki nożnej gimnazjalistek. Do Broku przyjechały reprezentacje dziewięciu gimnazjów z terenu naszego powiatu tj: Jasienica, Ostrów Maz nr 3, Andrzejewo, Ostrów Maz nr 1, Zaręby Kościelne, Nur, Prostyń, Małkinia nr 1, Brok.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.