Get Adobe Flash player

9 czerwca 2017r. uczniowie z klasy III i V Szkoły Podstawowej w Broku odwiedziły Farmę Iluzji w Trojanowie. Głównym celem wycieczki było zaspokojenie i stymulowanie potrzeb intelektualnych i poznawczych dzieci, wyrabianie nawyku pożytecznego spędzania wolnego czasu oraz  rozwijanie zainteresowań i zapewnienie aktywnego wypoczynku.

Więcej…


Uczniowie klasy I Publicznego Gimnazjum w Broku wzięli udział w wycieczce do Helenowa. Wyjazd zorganizowały p. D. Umińska przewodnicząca Powiatowego Koła TPD w Ostrowi Mazowieckiej i p. B. Mieczkowska przewodnicząca Szkolnego Koła TPD przy ZPPO w Broku.

Więcej…


W dniu 12 czerwca 2017 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku we wszystkich klasach  szkoły podstawowej i gimnazjum oraz w grupach przedszkolnych zostały przeprowadzone pogadanki na temat bezpiecznego zachowania nad wodą „Bezpieczna woda”.

Więcej…


W dniu 9.06.2017 r. uczniowie klasy II a wzięli udział w wycieczce do Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka. Muzeum znajduje się w zespole pałacowo – parkowym z połowy XIX w.

Więcej…


W dniach 5-6 czerwca klasa III Publicznego Gimnazjum w Broku uczestniczyła w pielgrzymce – wycieczce, związanej z przyjęciem Sakramentu Bierzmowania, do Krakowa i Częstochowy.

Więcej…


W dniu 7 czerwca uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Broku wzięli udział w leśnych podchodach. Wycieczka do lasu i podchody w lesie były starannie zaplanowane i omówione z uczestnikami, którzy musieli wykazać się różnymi umiejętnościami w celu odnalezienia skarbu.

Więcej…

W dniu 6 czerwca uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Broku wzięli udział w lekcji przyrody na świeżym powietrzu. Pracując w grupach uczniowie poznali warstwową budowę lasu oraz jego mieszkańców. Utrwalili również wiadomości o lesie, który jest bogatym źródłem poznawania środowiska przyrodniczego.

Więcej…

W dniu 6 czerwca 2017 r. uczniowie klas I – III, dzieci z oddziału „0” i przedszkola obejrzały edukacyjne przedstawienie „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni” w wykonaniu aktorów Teatru PGE. Aktorzy przypomnieli młodym widzom zasady bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej oraz numer alarmowy pogotowia energetycznego 991.

Więcej…


Dnia 05.06.2017 roku dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku wraz z opiekunami uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedziły było kino IMAX, w którym dzieci obejrzały film w 3D pt.: „Pod taflą oceanu”.

Więcej…


W dniu 2 czerwca 2017 roku  w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się spotkanie z kosmetyczką z wykształcenia i zamiłowania – panią Kingą Kabat. Na spotkaniu pojawiły się uczennice klasy I i III gimnazjum, które były zainteresowane pielęgnacją cery, jej ochroną, walką z niedoskonałościami i wizażem.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.