Get Adobe Flash player

W dniu 28 listopada uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku będący zawodnikami Szkółki Piłkarskiej dopingowali drużynę Mistrza Polski Legię Warszawę w rozgrywkach Pucharu Polski. Był to mecz rewanżowy z drużyną Drutex Bytovia Bytów. Pomimo dość zimowej aury, atmosfera na trybunach była gorąca.

Więcej…


W dniu 27 listopada Samorząd Uczniowski Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku zorganizował dyskotekę andrzejkową, której towarzyszył wieczór wróżb.

Więcej…

W miesiącu listopadzie w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku przeprowadzono wybory na RZECZNIKA PRAW UCZNIA na rok szkolny 2017/2018. W wyborach wzięli udział wszyscy uczniowie.

Więcej…


W dniu 27 listopada 2017 r. uczniowie z klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Broku obejrzeli sztukę Aleksandra Fredry ,,Zemsta" w Domu Kultury „Hutnik” w Wyszkowie.

Więcej…


Trudno sobie wyobrazić świat bez Pluszowego Misia. Jest on towarzyszem i przyjacielem wszystkich dzieci. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Więcej…


W dniu 22 listopada dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku i najmłodsi uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w spektaklu pt.  „Park - świat pełen pokus” , który odbył  się w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…


W 15 powiatowym konkursie recytatorskim "Ocalić od zapomnienia" uczennica klasy III gimnazjum, Daria Wójcicka zdobyła III miejsce recytując utwór Bolesława Leśmiana "Urszula Kochanowska". W konkursie wzięła udział także uczennica klasy II gimnazjum, Katarzyna Socik, która recytowała wiersz Bolesława Leśmiana "Zmory wiosenne".

Więcej…


Uczniowie klasy pierwszej w dniach od 13 do 17 listopada brali udział w programie "Nie pal przy mnie, proszę” mającym na celu wprowadzenie i utrwalenie wiedzy na temat szkodliwości dymu papierosowego.

Więcej…


W dniu 21 listopada 2017 r. przedszkolaki i najmłodsi uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku mogli  poczuć się jak w teatrze za sprawą studia artystycznego "Karuzela" z Białegostoku. Aktorzy przedstawili "Baśnie egzotyczne teatru marionetek".

Więcej…


W dniu 20 listopada 2017 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się spotkanie uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum z panią Danutą Umińską -Prezesem Zarządu Powiatowego TPD, Rzecznikiem Praw Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, dotyczące praw dziecka oraz przemocy.

Więcej…


Z okazji obchodów Święta Odzyskania Niepodległości, przedszkolaki z grupy „Pszczółek” z Przedszkola Miejskiego w Broku zapoznały się z symbolami narodowymi, uczyły się hymnu narodowego, a także wykonały prace plastyczne związane z tą tematyką. Chcąc przybliżyć dzieciom słowo patriotyzm, przywiązanie do swojej Ojczyzny oraz do ziemi rodzinnej wychowawczyni zabrała dzieci pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Broku, aby uczcić tak ważny dzień - Święto Niepodległości.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka




Stare Fotografie Broku





Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.