Get Adobe Flash player
Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji i rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt trwający do 10 października. Obchody tego święta mają na celu przypomnienie wszystkim ludziom o prawach zwierząt, przede wszystkim do godnego życia, bezpieczeństwa i wolności.

Więcej…


Dnia 29 września 2017 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekuna Samorządu Szkolnego. Nad właściwym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza, która po zakończeniu głosowania dokonała zliczenia oddanych głosów.

Więcej…


Dnia 28 września klasa I Szkoły Podstawowej w Broku dzięki uprzejmości Państwa Niegowskich obchodziła „Święto Pieczonego Ziemniaka” w ośrodku Binduga. Święto było obchodzone w pierwszych dniach jesieni w celu pokazania, że pospolite i przyrządzane w wielu domach warzywo może być dobrym pretekstem do gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz doskonałą okazją do integracji klasy.

Więcej…

W 2001 roku dzień 26 września ogłoszony został Europejskim Dniem Języków. Każdego roku jest on obchodzony w szkołach całej Europy. Już od kilku lat w naszej szkole organizowany jest Europejski Dzień Języków.

Więcej…

W poniedziałek, 25 września 2017 r. dzieci z grupy „Pszczółek” Miejskiego Przedszkola w Broku przywitały Panią Jesień, która pojawiła się w pięknej jesiennej sukni, przyozdobionej jesiennymi skarbami.

Więcej…

W dniu 20 września 2017 r. uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…


W dniu 20 września uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Broku z nauczycielem techniki p. Edytą Cenzer wzięli udział w ciekawych zajęciach  zwiedzając brokowskie przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Plast Fol.

Więcej…


20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu Miejskim w Broku  zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Zgodnie z tradycją wszyscy uczestnicy imprezy wspólnie odśpiewali Hymn Przedszkolaka, a następnie pląsali w tańcach integracyjnych przy muzyce wraz z animatorami ze studia artystycznego „ Smyk” z Białegostoku.
Nie zabrakło uśmiechu i radości. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Było wesoło i kolorowo. 

Więcej…


W dniu 15 września 2017 r. uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w Akcji Sprzątania Świata. Tegorocznym celem akcji było poszerzenie wiedzy na temat selektywnej zbiórki odpadów oraz zaktywizowanie dzieci oraz młodzieży do szerzenia działań promujących poszanowanie zasobów środowiska. Po części artystycznej pod tytułem „ Nie ma śmieci- są surowce” społeczność uczniowska wraz z nauczycielami posprzątała teren Broku.

Więcej…W dniu 12 września 2017r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku została przeprowadzona pogadanka na temat bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego uczniowie obejrzeli prezentacje, pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Pogadanka miała za zadanie zapoznanie się z zasadami właściwego zachowania w ruchu drogowym oraz utrwalenie podstawowych zasad poruszania się po drogach.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.