Get Adobe Flash player

W dniu 11 grudnia Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odwiedził Święty Mikołaj. Czekali na Niego wszyscy uczniowie od najmłodszych do najstarszych. Każda klasa przygotowała piosenkę, którą zaprezentowała na szkolnych Mikołajkach.

Więcej…


W dniu 6 grudnia 2017 roku uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wraz z opiekunami: p. Edytą Cenzer, p. Lidią Rosińską, p. Anną Pieńkos i p. Zofią Rucińską wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wizyta w stolicy miała na celu udział w Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym pt.: „ 5 złotych minut ratujących życie”, który odbył się w Hali Widowiskowej „Torwar”.

Więcej…

„Idzie dobry święty, uśmiecha się wkoło,
grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku,
pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku”.

Więcej…


W dniach 5-7 grudnia uczniowie klasy III oddziału gimnazjalnego w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku piszą Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem. Jest to coroczny projekt, w ramach którego przeprowadza się próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów w całej Polsce.

Więcej…


W dniach 1-3 grudnia uczniowie z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Broku pod opieką Pani Zofii Rucińskiej wzięli udział w wycieczce do Serocka. Wycieczka zorganizowana była przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci-Oddział Powiatowy w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej…


W dniu 4 grudnia 2017 roku w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną panią Klaudią Uścian –Szaciłowską  pt. „Od dzieciństwa do dojrzałości, higiena okresu dojrzewania”. Celem spotkania było zdobywanie wiedzy na temat dojrzewania płciowego, cyklu miesiączkowego oraz codziennej higieny osobistej.

Więcej…


W dniu 30 listopada dzieci z Miejskiego Przedszkola w Broku przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Atrakcjami przygotowanymi przez wychowawczynie były: wróżby, konkursy oraz zabawa przy muzyce.

Więcej…


W dniu 1 grudnia 2017 r. Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odwiedzili aktorzy ze Studia Artystycznego "Magik" z Białegostoku. Aktorzy zaprezentowali spektakl teatralny pt. "Wyprawa na Biegun Północny".

Więcej…


W dniu 29 listopada uczniowie klasy III a i III b ze Szkoły Podstawowej w Broku byli na wycieczce w Ostrołęce. Uczestniczyli w lekcji pływania w Parku Wodnym „AQUARIUM”. Kolejną atrakcją były zabawy w „Figlarium”.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.