Get Adobe Flash player
W Wielkim Finale sezonu 2016/17 Szkółki Piłkarskiej w Kosowie Lackim wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Broku. Rozgrywki odbyły się w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy po raz pierwszy wzięli udział w turnieju i pierwszy raz w tak dużym.

Więcej…

Podczas zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Broku zostały wręczone nagrody laureatom szóstej edycji konkursu języka angielskiego „English Battle”. Jak co roku rywalizowali ze sobą uczniowie gimnazjów z Broku oraz Poręby. Rywalizacja była duża, aż 10 osób dotarło do drugiego etapu, a czasem o miejscu decydowała różnica jednego punktu.  Jednak w tym roku wszystkie miejsca na podium zdobyli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Broku. Dyplomy i drobne upominki otrzymały także osoby wyróżnione. 

Więcej…

23 czerwca 2017 w Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się podsumowanie pleneru malarskiego "Las bliżej nas", w którym wzięli udział uczniowie ZPPO w Broku. Spośród 91 prac wyróżniono dwie prace w dwóch kategoriach. W kategorii szkół podstawowych wyróżnienie otrzymała Anna Nowaczewska, natomiast w kategorii gimnazjum wyróżniono pracę Darii Wójcickiej. Wszyscy biorący udział w plenerze otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!

Więcej…

W dniu 23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku. Po całorocznych zmaganiach z edukacją przyszedł czas na pożegnanie, wręczenie świadectw i podsumowanie osiągnięć najlepszych uczniów.  Z tej okazji przybyli goście: Burmistrz Gminy Brok Pan Marek Młyński, p.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku Pani Ewa Młynarczuk,  Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jolanta Zdziech oraz rodzice uczniów.

Więcej…


W dniu  22 czerwca  członkowie koła teatralnego ze Szkoły Podstawowej w Broku wystawili dla najmłodszych dzieci znaną bajkę „ Czerwony Kapturek”, przygotowaną pod kierunkiem p. M. Zawistowskiej.

Więcej…

 Dnia 20 czerwca br. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyła się III edycja konkursu ”Mam talent” podczas której uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Więcej…


„Cudownych rodziców mam…” – w ten sposób dzieci rozpoczęły uroczystość Dnia Rodziny. Okazja podwójna, bo 26 maja obchodzony był Dzień Matki, 23 czerwca Dzień Ojca. Uczniowie klas drugich chcieli uczcić oba święta, dlatego 19 czerwca 2017 roku do szkoły przybyli ich rodzice.

Więcej…

W dniu 12.06.2017r. uczniowie klasy IIa i IIb Szkoły Podstawowej w Broku  uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.  Podczas 3 godzinnego programu edukacyjnego pt. „Królestwo Zwierząt” w Cinema Park Bemowo uczniowie mogli odkryć dziką naturę każdym zmysłem.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.