Get Adobe Flash player

 
Uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, którzy biorą udział w projekcie unijnym " Większe możliwości-lepszy start" uczestniczą w czasie ferii zimowych w zajęciach eksperymentalno-przyrodniczych. Głównym celem tych zajęć jest podniesienie kompetencji przyrodniczych u uczniów. Zajęcia przyrodnicze prowadzone są metodą eksperymentu.

Więcej…

Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby ptasia stołówka nie była pusta. Dzieci z grupy "Żabek" podczas zajęć dowiedziały się, czym można dokarmiać ptaki i same gromadziły ziarna, nasiona i okruszki chleba. Dzieci wspólnie z Panią Wioletą Zawistowską wybrały się na zimowy spacer, aby umieścić zapasy w karmniku zamieszczonym w pobliżu szkoły. Dokarmiając ptaki dzieci pobudzają swoje zainteresowania i uwrażliwiają się na przyrodę.

Więcej…

W dniu 17 stycznia 2018 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku oraz najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Broku pojechali do Ostrowi Mazowieckiej na przedstawienie pt.: „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem śledziły losy drewnianego pajacyka, którego marzeniem było zostać prawdziwym chłopcem, mieć rodzinę i chodzić do szkoły.

Więcej…


W dniu 16 stycznia 2018r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyły się warsztaty balonowe, które poprowadziła Pani Katarzyna Sadowska. Celem warsztatów było rozwijanie u dzieci wyobraźni i sposobu postrzegania kształtów i proporcji. Efektem warsztatów były stworzone samodzielnie przez dzieci  balonikowe pieski.

Więcej…


W dniu 15.01.2018 roku uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wraz z  panią Katarzyną Sadowską udali się do gospodarstwa Państwa Kotowskich, gdzie miło spędzili czas.

Więcej…


W ferie zimowe na sali gimnastycznej Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbywają się treningi Szkółki Piłkarskiej. Zajęcia prowadzi trener Arkadiusz Borowy- licencja trenerska UEFA B.
Zainteresowanych uczniów zapraszamy na zajęcia-terminy znajdują się na gazetce Samorządu Uczniowskiego w ZPPO w Broku.

Więcej…


Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Broku wzięli udział w IX edycji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, której celem jest wsparcie nauczycieli w edukacji dzieci z I klas szkół podstawowych w zakresie bezpieczeństwa.

Więcej…


W sobotę 13 stycznia 2018r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyła się zabawa choinkowa.

Więcej…

W dniu 13 stycznia 2018 r. odbyła się w Przedszkolu Miejskim w Broku zabawa choinkowa. Wszystkie dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami doskonale  bawiły się z animatorami ze studia artystycznego Ssmyk z Białegostoku.
 

Więcej…

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Broku bierze udział w Akcji Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”. W ramach akcji st.sierż. Łukasz Kuliś, st.sierż. Marcin Jeliński z KPP w Ostrowi Mazowieckiej oraz Pani Elżbieta Pęksa i Pani Małgorzata Dąbrowska z PSSE w Ostrowi Mazowieckiej przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli oraz rodziców dotyczące substancji odurzających w tym dopalaczy.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.