Get Adobe Flash player

W dniu 13.02.2018r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych odbył się karnawałowy bal przebierańców. W szkole pojawiło się wiele bajkowych postaci m.in.: księżniczki, kowboje, pszczółki, batmani, rycerze oraz muszkieterowie.

Więcej…

 
W dniu 29 stycznia 2018 r. na zajęciach koła plastycznego w Przedszkolu Miejskim w Broku przedszkolaki wykonały pracę plastyczną z plastikowych nakrętek, które dostarczają niezliczonych możliwości kreatywnej twórczości i zabawy. Wykonanie pracy plastycznej miało na celu rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych u dzieci. Koło plastyczne prowadzi Pani Edyta Mikołajczyk.

Więcej…


Ferie zimowe w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku były pełne wrażeń i niespodzianek. Było eksperymentalnie, kulinarnie, sportowo, tanecznie, wycieczkowo, plastycznie i sympatycznie.

Więcej…

W dniu 26 stycznia 2018r. uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez Panią Joannę Ciskowską Dyrektora ZPPO w Broku. Uczniowie podzieleni na grupy uczestniczyli w grze Escape Room, gdzie zostali zamknięci na 60 minut.

Więcej…

W dniu 25 stycznia 2018 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku uczestniczyły w popołudniowych zajęciach eksperymentalnych. Z zaciekawieniem obejrzały wykonany przez starszych kolegów hotel dla dżdżownic i wydrążone przez nie korytarze. Dzieci włożyły do terrarium świeże liście kapusty i zrobiły mały "deszcz" spryskiwaczem.

Więcej…

W dniu 25 stycznia 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się Feryjny Bal Kostiumowy. W tym dniu sala zamieniła się w zaczarowaną krainę wróżek, księżniczek i rycerzy. Przy dźwiękach znanych utworów uczniowie mogli bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami. Nie zabrakło konkursów, które przygotowała specjalnie na bal Pani Anna Pawlak.

Więcej…

W czwartek 25 stycznia 2018 r. uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku pod opieką p. B. Mieczkowskiej wzięli udział w zabawach na świeżym powietrzu. Korzystali ze sprzyjających warunków śniegowych i wspólnie ulepili bałwana.

Więcej…

W dniu 24 stycznia 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyły się warsztaty szycia pluszaków poprowadzone przez doświadczoną rękodzielniczkę Panią Janinę Branicką. Pani Branicka zajmuje się szyciem lalek z różnych materiałów. Na zajęciach dzieci uczyły się szyć i ozdabiać maskotki. Po skończonych zajęciach każde dziecko zabrało do domu samodzielnie wykonanego pluszaka.

Więcej…

 
We wtorek 23 stycznia 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku po raz kolejny odbyły się zajęcia eksperymentalne w ramach projektu unijnego " Większe możliwości-lepszy start". W pierwszym doświadczeniu uczniowie sprawdzali właściwości galaretek owocowych z zawartością żelatyny i karagenu, na które działały enzymy owocowe ze świeżych plastrów ananasa i jabłka.
 

Więcej…

W dniu 23 stycznia 2018 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku oraz najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Broku pojechali do Ostrowi Mazowieckiej na przedstawienie pt.: „Zima u Kubusia Puchatka”. Bajka opowiadała o Kubusiu, który obudził się pewnego ranka i wyczuł zmiany w przyrodzie.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.