Get Adobe Flash player
Dnia 29 marca 46 gimnazjalistów z klas I – II Publicznego Gimnazjum w Broku wyjechała do Warszawy, aby zwiedzić jedno z najnowocześniejszych muzeów w Europie jakim jest Centrum Nauki Kopernik.

Więcej…

 12 marca 2012 roku dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku wraz z wychowawczyniami odwiedziły Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej, która należy do Krajowego Systemu Ratowiczo-Gaśniczego.

Więcej…

W dniu 7.03.2012r. w Przedszkolu Miejskim w Broku odbyło się spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, którzy zatrudnieni są jako przewodnicy psów służbowych. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa, jakie należy zachować w kontaktach z psami.

Więcej…


W dniu 21 lutego 2012r w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Dzieci i młodzież z naszej gminy rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych tj. grupa młodsza składająca się z uczniów Szkoły Podstawowej oraz grupa starsza – uczniowie Publicznego Gimnazjum w Broku.

Więcej…

20 lutego 2012r. członkowie koła ekologicznego z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku pod opieką pani Joanny Ciskowskiej (opiekunki koła ekologicznego), pani Sylwii Lewandowskiej oraz pani Małgorzaty Sztandery wzięli udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych w Białowieskim Parku Narodowym w ramach ogólnopolskiego projektu edukacji ekologicznej pn: "Tropem Żubra".

Więcej…

 We wtorek 21 lutego w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego koło ekologiczne zorganizowało bal przebierańców. Tego dnia, sala lekcyjna służyła wyłącznie zabawie. Ponad trzydzieścioro uczniów bawiło się pod okiem prowadzącej koło nauczycielki, Joanny Ciskowskiej i pomagających jej rodziców.

Więcej…

W sobotę 11 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej w Kaczkowie Starym odbył się bal karnawałowy. Uczniowie bawili się od godz. 11:00 do godz. 13:00. Dzieci przygotowywały się do zabawy z wielką radością i zaangażowaniem.

Więcej…

13.02.2012r. w Przedszkolu w Broku pojawiło się wiele bajkowych postaci m.in.:
księżniczki, kowboje, motylki, batmani, rycerze, muszkieterowie, a to wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców.

Więcej…

Karnawał to czas radości i zabawy, dlatego też w sobotę 14 stycznia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Kaczkowie Starym odbyła się szkolna choinka.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.