Get Adobe Flash player

W dniu 28 marca w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyła się uroczystość związana z obchodami Świąt Wielkanocnych, podczas której uczniowie  zaprezentowali świąteczną inscenizację.
Pomiędzy refleksyjnymi wierszami uczniowie prezentowali także swoje talenty wokalne, poprzez śpiew wielkanocnych piosenek. Młodzi artyści ze szkolnego zespołu ludowego Folk Musik Brok dali popis taneczny przedstawiając  tańce, które przyciągnęły uwagę wszystkich obecnych.

Więcej…

W marcu na warsztatach pozalekcyjnych prowadzonych przez Panią Annę Pieńkos uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku rozpoczęli cykl zajęć z lepienia w glinie. Bezpośredni kontakt z tym materiałem i praca z gliną rozwija umiejętności manualne, relaksuje, pobudza wrażliwość, uczy wytrwałości i cierpliwości. Uczestnicy zajęć zdobędą na nich wiedzę, dzięki której stworzą własną formę ceramiczną: użytkową i artystyczną.

Więcej…


W dniu 21 marca w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku obchodzono Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia odbyła się I edycja Szkolnej Familiady, w której udział wzięła drużyna nauczycieli i drużyna uczniów. Drużyny w siedmioosobowym składnie zmagały się z pytaniami i konkurencjami. Zgodnie z odpowiedziami ankietowanych drużyny mogły zebrać określone liczby punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta, którą ostatecznie wygrała drużyna nauczycieli. Na zakończenie wiosennego apelu wystąpiły przedszkolaki.

Więcej…

W dniu 19 marca 2018 r. w Miejskim Przedszkolu w Broku w grupie "Pszczółek" odbyły się pierwsze warszataty plastyczne z Rodzicami zorganizowane przez Panią Justynę Brzostek. Tematem przewodnim były wielkanocne ozdoby. Dzięki twórczym pomysłom Rodziców i Dzieci każdy stroik był inny i wyjątkowy. Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie i życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Więcej…

W dniu 15 marca 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się spotkanie uczniów klasy  VII i III G z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy - Panią Anetą Bartkiewicz.

Więcej…

W dniu  6 marca uczennice klasy II oddziału gimnazjalnego z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku- Natalia Zdziech i Katarzyna Socik pod opieką pani Edyty Cenzer wzięły udział w międzypowiatowym konkursie "Mazurki Wielkanocne" organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lubiejewie Starym.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.