Get Adobe Flash player
W dniu 27 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Ośwtowych w Broku wezmą udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Program szkolenia obejmie następujące zagadnienia:


część I

· Aspekty prawne udzielania prawnej pomocy.
· Bezpieczeństwo własne i środki ochrony osobistej.
· Ocena i zabezpieczenie miejsca zdarzenia.
· Umiejętność działania w sytuacji stresowej.
· Koordynacja działań w miejscu wypadku.
· Elementy psychologii tłumu w sytuacji stresowej psychologii katastrof.
· Ocena stanu zdrowia osoby poszkodowanej.
· Ocena przytomności osoby poszkodowanej.

· Powiadamianie służby ratowniczych.
· Podstawy wywiadu zdrowotnego.
· Wsparcie psychiczne osób poszkodowanych.
· Krzywa wytrzymałości.
· Ewakuacja osoby poszkodowanej w wypadku zagrożenia.

Więcej…

W dniu 23 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I-IV oraz przedszkolaki z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku obejrzeli interaktywny spektakl teatralny „Moja Ojczyzna” w ramach obchodów „Roku dla Niepodległej” w wykonaniu aktorów ze studia teatralnego „Ssmyk” z Białegostoku. Aktorzy przekazali dzieciom wartości patriotyczne.

Więcej…

W piątek 20 kwietnia 2018 r. na sali gimnastycznej Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się pokazowy trening Szkółki Piłkarskiej dla dzieci z roczników 2012-2014, zajęcia prowadzili trenerzy Arkadiusz Borowy- licencja trenerska UEFA B, oraz Tomasz Wojtczuk- UEFA B.

Więcej…

W dniu 20 kwietnia 2018 r. dzieci z Miejskiego Przedszkola w Broku świętowały Dzień Ziemi. Celem obchodów Święta Ziemi było kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie troski o jakość życia na Ziemi. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem: ,,Środowisko ponad wszystko”.

Więcej…

W dniu 13.04.2018 r. dzieci z grupy „Biedronek” Przedszkola Miejskiego w Broku obchodziły Dzień Wody. Specjalnie przygotowane zajęcia miały na celu rozwijanie zainteresowań dzieci o otaczającym je świecie oraz rozbudzenie poczucia odpowiedzialności za istniejące niewielkie zasoby wody pitnej oraz uświadomienie znaczenia wody dla życia i zdrowia ludzi, zwierząt i roślin.

Więcej…


W dniu 28 marca w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyła się uroczystość związana z obchodami Świąt Wielkanocnych, podczas której uczniowie  zaprezentowali świąteczną inscenizację.
Pomiędzy refleksyjnymi wierszami uczniowie prezentowali także swoje talenty wokalne, poprzez śpiew wielkanocnych piosenek. Młodzi artyści ze szkolnego zespołu ludowego Folk Musik Brok dali popis taneczny przedstawiając  tańce, które przyciągnęły uwagę wszystkich obecnych.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.