Get Adobe Flash player
Ogromne zainteresowanie piłką nożną sprawiło, iż uczniowie Szkoły Podstawowej w Broku w dniach 16-22 lipca przebywają na obozie w Biłgoraju. Trenują pod opieką trenerów Arkadiusza Borowego - licencja trenerska UEFA B i Tomasza Wojtczuka- UEFA B. Oprócz intensywnych treningów będzie czas na rozegranie meczów sparingowych i wspólną zabawę.

Więcej…


Wakacje to nie tylko czas odpoczynku dla nauczycieli. Wielu z nich wykorzystuje go, aby poszerzyć swoje kompetencje i podnieść kwalifikacje kończąc ciekawe szkolenia i kursy mając na celu poszerzenie oferty edukacyjnej dla uczniów ZPPO w Broku. Pani Anna Pieńkos ukończyła rozszerzony kurs ceramiki artystycznej I, II i III stopnia prowadzony przez artystę plastyka, p. R. Gryta w Stowarzyszeniu Pracownia Ceramiczna Keramos.

Więcej…


Malowanie ścian, tapetowanie, odświeżanie pomieszczeń szkolnych, uzupełnianie materiałów edukacyjnych i wiele innych nowych inwestycji ma miejsce w brokowskiej placówce właśnie w wakacje. To czas, w którym nie odbywają się zajęcia lekcyjne i można zaplanować szereg prac porządkowych na jej terenie, m. in. malowanie sal przedszkolnych, tapetowanie korytarza i stołówki, malowanie innych pomieszczeń....

Więcej…

W Wielkim Finale sezonu 2016/17 Szkółki Piłkarskiej w Kosowie Lackim wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Broku. Rozgrywki odbyły się w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy po raz pierwszy wzięli udział w turnieju i pierwszy raz w tak dużym.

Więcej…

Podczas zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Broku zostały wręczone nagrody laureatom szóstej edycji konkursu języka angielskiego „English Battle”. Jak co roku rywalizowali ze sobą uczniowie gimnazjów z Broku oraz Poręby. Rywalizacja była duża, aż 10 osób dotarło do drugiego etapu, a czasem o miejscu decydowała różnica jednego punktu.  Jednak w tym roku wszystkie miejsca na podium zdobyli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Broku. Dyplomy i drobne upominki otrzymały także osoby wyróżnione. 

Więcej…

23 czerwca 2017 w Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się podsumowanie pleneru malarskiego "Las bliżej nas", w którym wzięli udział uczniowie ZPPO w Broku. Spośród 91 prac wyróżniono dwie prace w dwóch kategoriach. W kategorii szkół podstawowych wyróżnienie otrzymała Anna Nowaczewska, natomiast w kategorii gimnazjum wyróżniono pracę Darii Wójcickiej. Wszyscy biorący udział w plenerze otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!

Więcej…

W dniu 23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku. Po całorocznych zmaganiach z edukacją przyszedł czas na pożegnanie, wręczenie świadectw i podsumowanie osiągnięć najlepszych uczniów.  Z tej okazji przybyli goście: Burmistrz Gminy Brok Pan Marek Młyński, p.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku Pani Ewa Młynarczuk,  Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jolanta Zdziech oraz rodzice uczniów.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.