Get Adobe Flash player
W dniu 07.06.2018 r. uczniowie klas I , IIIa, IIIb z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku uczestniczyli w wycieczce autokarowej- Janowiec-Kazimierz Dolny. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z historią, kulturą i walorami krajobrazowymi Kazimierza Dolnego i okolic oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Więcej…

W dniu 11 czerwca 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych odbyło się podsumowanie konkursu „Mistrz Tabliczki Mnożenia” zorganizowanego przez wychowawczynię Panie: Annę Karczewską-Kłos, Zofię Rucińską i Ewę Mieczkowską.
Mistrzem tabliczki mnożenia w klasach czwartych została Kamila Sławińska.
Mistrzem tabliczki mnożenia w klasach trzecich zostali Klaudia Jasionek i Patryk Chrzanowski.
Gratulujemy !
Nagrody ufundował Pan Marek Młyński Burmistrz Gminy Brok.

Dress Code Dance Center Bielopotocky sprawił, że dla dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku Dzień Dziecka trwał kolejny dzień. Wielkie wrażenie zrobiły na przedszkolakach ogromne bańki mydlane, każdy chciał być zamknięty w bańce. Nie zabrakło gier i zabaw, malowania twarzy i skręcania balonów.

Więcej…

W dniu 8 czerwca 2018 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku sprawdziły swoje umiejętności sportowe podczas „Spartakiady Przedszkolaków”, którą specjalnie dla nich przygotował Pan Arkadiusz Borowy. W programie spartakiady były zabawy ruchowe i konkurencje sportowe.

Więcej…

W dniu 7 czerwca 2018 r. w Przedszkolu Miejskim w Broku obchodzono Dzień Rodziny. Przygotowania do święta trwały długo – dekoracje, upominki, część artystyczna – wszystko dokładnie zaplanowane i starannie przygotowane. Był to dzień, w którym wszystkie dzieci złożyły swoim Mamusiom i Tatusiom najpiękniejsze życzenia i podziękowały im za trud jaki wkładają w ich wychowanie.

Więcej…


W dniu 04.06.2018 r. najstarsi uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w wycieczce po „Krainie Wielkich Jezior”.  Rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, spacer po porcie, zwiedzanie krainy plemienia Galindów to tylko niektóre z atrakcji.

Więcej…

W dniu 28 maja 2018 r.  uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku mieli możliwość spotkania się z kierownikiem placówki terenowej KRUS z Ostrowi Mazowieckiej Panią Beatą Ponichterą.

Więcej…

W dniu 29.05.2018 r. uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w ramach Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Kadzidle.

Klaudiusz Krawczyk w konkurencji pchnięcia kulą zdobył srebro.
Hubert Okalewski w konkurencji skok w dal zdobył brąz.
Wiktoria Brzostek w konkurencji skok w dal zdobyła srebro.

Gratulujemy!

Opiekunem w czasie zawodów była Pani Anna Pieńkos.

Więcej…

W dniach 21-24.05.2018 roku uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku przebywali w Górach Świętokrzyskich na „Zielonej szkole”, gdzie spędzali aktywnie czas na nauce, rozrywce i odpoczynku. Celem wyjazdu było poznanie walorów przyrodniczych tych gór oraz ich okolic, obejrzenie różnorodności gatunkowej Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz walorów turystycznych tego regionu.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.