Get Adobe Flash player
DCS_7655-001

 

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Burmistrza Miasta i Gminy Brok złożonego do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzeja Dudy o nieodpłatne przekazanie samochodu osobowego Skoda Superb w dniu 17 stycznia br. p. Burmistrz podpisał z przedstawicielami Kancelarii Prezydenta RP protokół przekazania Skody Superb Gminie Brok.

Za pomoc rzeczową w postaci przekazanego pojazdu składamy serdeczne podziękowania.


Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Więcej…


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej przebadał jakość wody za IV kwartał 2017 r. z wodociągu Brok oraz wodociągu Bojany i stwierdza przydatność jej do spożycia.

Więcej…


W dniu 28 grudnia br. odbyła się XXIV sesja Rady Gminy w Broku. Głównym tematem posiedzenia było przyjęcie uchwały budżetowej na 2018 r. oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Brok na lata 2018-2022.

Więcej…


Już dziś do mieszkańców Miasta i Gminy Brok trafi nowe wydanie „Biuletynu Brokowiak", który zostanie dostarczony do każdego domu. Egzemplarze będą dostępne także w siedzibie Urzędu Gminy oraz w Bibliotece. Gazeta ma charakter informacyjny. Można w niej przeczytać o działaniach podejmowanych przez lokalny samorząd, placówki oświatowe oraz o życiu kulturalnym. W tegorocznym numerze znajduje się m.in. list
Burmistrza Gminy Brok p. Marka Młyńskiego do Mieszkańców, zestawienie inwestycji zrealizowanych w 2017 r. oraz plany i zadania do realizacji na 2018 rok.
Pobierz BiuletynŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, o czym każdego dnia przypominają rozwieszone na ulicach naszego miasta ozdoby i iluminacje świetlne. Brok w świątecznym wydaniu staje się jeszcze bardziej magiczny!
Oto jak po zmroku prezentuje się oczekujące na Boże Narodzenie miasto:

Więcej…


Szanowni Państwo,
Burmistrz Gminy Brok informuje, iż w sezonie zimowym 2017-2018 na terenie Gminy Brok odśnieżaniem i zwalczaniem gołoledzi na drogach naszej gminy zajmują się następujące instytucje:

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.