Get Adobe Flash player
W dniu 23 marca br. odbyła się XXV sesja Rady Gminy w Broku. Głównym tematem posiedzenia było przedstawienie informacji o stanie bezpieczeństwa na terenie Miasta i Gminy Brok w 2017 r.
Obecna na posiedzeniu Z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej podkom. Justyna Biedrzycka przedstawiła dane statystyczne związane z pracą Komisariatu Policji w Małkini Górnej oraz informacje związane ze stanem bezpieczeństwa na terenie naszej gminy. Na posiedzeniu przedstawiona została również informacja z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku w 2017 r. 

Więcej…

Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu.

Pracujesz naukowo, założyłeś niedawno firmę, jesteś innowacyjny – idealnie pasujesz do naszego Konkursu! Aplikuj do naszego Konkursu! Złóż aplikację do Innowatora Mazowsza!


Innowator Mazowsza
to Konkurs promujący nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.

Więcej…


Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Więcej…


W związku z piętrzeniem wody przez lód na Bugu we Frankopolu przewiduje się wzrost poziomu wody powyżej stanu ostrzegawczego.

Więcej…


W związku z wystąpieniem 1 stopnia zagrożenia zjawiskiem opadów marznących na obszarze województwa mazowieckiego, Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW – PIB w Warszawie wydaje ostrzeżenie.

Więcej…


Burmistrz Gminy informuje, iż od dnia 1 stycznia 2018 r. weszła w życie ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2017r., poz. 1566 ze zm.), wprowadzająca szereg zmian w dotychczasowym systemie gospodarowania wodami w Polsce, w tym nakładająca na Gminy nowy obowiązek związany z poborem opłat za usługi wodne.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.