Get Adobe Flash player
W związku z przejściem na nową domenę @mf.gov.pl nastąpiła zmiana adresów poczty elektronicznej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz urzędów skarbowych woj. mazowieckiego. Zmiany dotyczą także wszystkich adresów imiennych pracowników i funkcjonariuszy mazowieckiej KAS. Aktualne, najczęściej używane adresy e-mailowe zostały zamieszczone w poniższej tabeli, a także są dostępne na stronie  oraz na podstronach urzędów skarbowych woj. mazowieckiego i Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego.
Pobierz (Komunikat w sprawie nowych adresów e-mail Krajowej Administracji Skarbowej.pdf)Komunikat w sprawie nowych adresów e-mail Krajowej Administracji Skarbowej.pdf


W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Więcej…


Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy w Broku samodzielnie wykonuje prace  związane z budową kanalizacji deszczowej w Broku. Sieć kanalizacyjna wykonana zostanie w ul. Pułtuskiej, części ul. Błotnej i ul. Stodolnej oraz ul. Głębokiej, gdzie przez teren stacji uzdatniania wody, wody deszczowe po oczyszczeniu zostaną odprowadzone do rzeki Turka.

Więcej…


W dniu 14 maja 2018 r. podpisano umowę z Przedsiębiorstwem Budowy i Utrzymania Dróg sp. z o.o.  ul.  Brokowska 37, 07-300 Ostrów Maz. na przebudowę ulicy Pułtuskiej i części Placu Szkolnego   w Broku. 

Więcej…


30 kwietnia br. odbyło się XXVI posiedzenie Rady Gminy w Broku. Głównym tematem posiedzenia było wprowadzenie zmian w budżecie gminy na 2018 r. oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Brok na lata 2018-2022.

Więcej…


W niedzielę, 29 kwietnia 2018 r. w Sali widowiskowej w Broku odbyło się spotkanie mieszkańców z Ministrem Cyfryzacji Markiem Zagórskim.  W spotkaniu udział wzięli także: Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztof Winiarski, Wicestarosta Powiatu ostrowskiego Urszula Wołosiewicz, Dyrektor Zespołu Szkół - Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie Roman Malicki oraz Burmistrz Miasta i Gminy Brok Marek Młyński.

Więcej…


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że w związku z trwającą akcją składania rocznych zeznań podatkowych za 2017 rok zostanie wydłużony czas pracy Urzędu. W dniach 26 oraz 27 kwietnia 2018 r. Urząd czynny będzie w godzinach od 7:30 do 18:00.


Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu Ławki Niepodległości – ławki pomnikowej łączącej uniwersalny przekaz uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz upamiętniającej tradycję, sławę i chwałę oręża polskiego.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.