Get Adobe Flash player

W czwartek 2 lutego 2012 r. tenisistki stołowe ze Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym reprezentowały szkołę na zawodach powiatowych, które odbywały się w Zespole Szkół w Prostyni.


Skład  reprezentantek był taki sam jak na zawodach gminnych w Broku: Natalia Kruk, Katarzyna Dąbrowska i Aleksandra Sadowska.
Dziewczęta grały systemem pucharowym do dwóch przegranych. Już w losowaniu dopisało szczęście, po wylosowaniu wolnego losu zawodniczki awansowały do dalszej fazy. Tam czekał zespół z Kiełczewa, który też miał takie szczęście w losowaniu. W grachach singlowych grały Natalia Kruk i Katarzyna Dąbrowska, w grze deblowej Natalia Kruk- Aleksandra Sadowska. Dziwczyny wygrały 3:0. Dzięki losowaniu i tej wygranej miały już zapewniony medal i grały o pierwsze miejsce z rówieśniczkami ze szkoły w Kozikach. Po zaciętej walce przegrały 3:2.
Na drugiej stronie tabeli czekała na nas drużyna z Zarąb Kościelnych i to z nimi dziewczęta grały o 2 miejsce w turnieju. W grach singlowych wygrały zawodniczki z Kaczkowa Starego i po bardzo zaciętej grze deblowej wynik był 3:0 dla Kaczkowa Starego. Mamy VICEMISTRZYNIE POWIATU W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
Dziewczęta awansowały na zawody rejonowe do Ostrołęki. Cała drużyna spisała się na medal. Warto podkreślić dobrą postawę Natalii Kruk, która nie przegrała żadnego pojedynku singlowego. GRATULUJEMY!!!

 Opiekun :  Arkadiusz Borowy


 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.