Get Adobe Flash player

13.02.2012r. w Przedszkolu w Broku pojawiło się wiele bajkowych postaci m.in.:
księżniczki, kowboje, motylki, batmani, rycerze, muszkieterowie, a to wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców.


Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój. Po śniadaniu wszystkie dzieci gotowe do zabawy, rozpoczęły bal. Był on nie tylko okazją do zabawy, ale i integracji grupy z przedszkola oraz klasy „0”. Były tańce w parach, w kole, wężyki, które prowadziły starsze koleżanki z Publicznego Gimnazjum w Broku. Dzieci bawiły się wesoło podczas konkursów. W trakcie karnawałowych szaleństw miłym akcentem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Na bal karnawałowy przybył także Sekretarz Gminy pan Tomasz Skibicki przynosząc ze sobą słodkie niespodzianki. Podczas balu pan Sekretarz  razem  z panią dyrektor Bogumiłą Wujek zasiedli w Jury obserwując wszystkich uczestników, ponieważ trzeba było wybrać Królową i Króla balu. Okazało się, że zadanie było bardzo trudne, ponieważ wszystkie dzieci miały piękne stroje. Po wspólnej naradzie Jury jednogłośnie ogłosiło, że Królowymi balu zostały wszystkie dziewczynki, a Królami balu wszyscy chłopcy. 
Więcej zdjęć w galerii: Bal Przebierańców


 


 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.