Get Adobe Flash player

W niedzielę, 11 marca 2018 r. o godz. 13:00 w hali sportowej w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się III Miejsko - Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza  Gminy Brok. Organizatorami zawodów sportowych byli Burmistrz Gminy Brok p. Marek Młyński oraz Dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku p. Joanna Ciskowska.
W turnieju udział wzięło 7 drużyn. Były to drużyny: Urzędu Gminy w Broku, Rady Gminy w Broku, Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku, Autoservice z Broku, Bromat z Broku, PLAST-FOL z Broku.


Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Sędzią turnieju był p. Arkadiusz Borowy.
Po sześciogodzinnych zmaganiach Miejsko - Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza  zakończył się zwycięstwem drużyny PLAST-FOL  z Broku. Drugie miejsce zajęła drużyna Autoservice z Broku, trzecie drużyna OSP w Broku.
Przez cały turniej drużyny dopingowała grupa młodych czirliderek z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku oraz przybyła widownia.


Po zakończeniu zmagań sportowych Burmistrz p. Marek Młyński wręczył zwycięskim drużynom puchary i medale. Każda z drużyn biorących udział w turnieju otrzymała pamiątkowe dyplomy. Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.