Get Adobe Flash player

Rafał Szulecki zdobył złoty medal, Zofia Sobotka srebrny, a Kacper Miler brązowym medalistą Mistrzostw Mazowsza  w Karate Kyokushin.
W dniu 24 lutego 2018r. w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Karate Kyokushin. Cała reprezentacją BKKK w składzie Rafał Szulęcki, Zofia Sobotka, Kacper Miler świetnie spisała się w rywalizacji sportowej na matach w Zielonce.
Rafał w tym dniu nie miał sobie równych. Wszystkie walki eliminacyjne i półfinałową i finał wygrał jednogłośnie. Zawodnik potwierdził swoje umiejętności walki kontaktowej i został mistrzem województwa mazowieckiego w swojej kategorii. Zosia w eliminacjach miała dodatkową walkę. Zarówno tą  jak i następną walkę reprezentantka brokowskiego klubu wygrała jednogłośnie. W starciu finałowym nie zdołała pokonać zawodniczki z Warszawy.
Zosia V Ce Mistrzynią na Mazowszu. Kacper natomiast musiał zadowolić się trzecią lokata na turnieju. Cała trójka startowała w konkurencji kumite semi kontakt
w kategorii, Rafał -60kg, Zosia +60 kg, Kacper -45kg.
W zawodach organizowanych przez Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego wystartowało 259 zawodników z 20 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate.

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.