Get Adobe Flash player
W dniu 23 stycznia 2018 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku oraz najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Broku pojechali do Ostrowi Mazowieckiej na przedstawienie pt.: „Zima u Kubusia Puchatka”. Bajka opowiadała o Kubusiu, który obudził się pewnego ranka i wyczuł zmiany w przyrodzie. Postanowił wyruszyć na poszukiwanie zimy. Tymczasem przyjaciele ze Stumilowego Lasu poczynili już przygotowania do powitania Pani Zimy. Dzieci z zaangażowaniem opowiadały, dlaczego lubią zimę, wymieniały nazwy ptaków, które przylatują do Polski na zimę i te, które odlatują do ciepłych krajów. Pani Zima opowiadała o dokarmianiu ptaków i ich przysmakach oraz o konieczności zakładania karmników. Bohaterowie bajki angażowali i zapraszali małych widzów do współtworzenia spektaklu, prowadzili z dziecięcą widownią improwizowany dialog, razem tańczyli i klaskali. Opiekunami wycieczki były nauczycielki: Pani Justyna Brzostek, Pani Milena Parys i Pani Anna Pawlak.

Po południu pod opieką Pani Sylwii Lewandowskiej uczniowie pojechali do kina w Ostrowi Mazowieckiej na film "Paddington  2".
Przejazdy sfinansował Pan Marek Młyński Burmistrz Gminy Brok.

 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.