Get Adobe Flash player

19 grudnia br., tradycyjnie, po raz kolejny, odbyło się spotkanie wigilijne z osobami starszymi i samotnymi z terenu miasta i gminy Brok.

Na uroczystości wigilijnej w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku z zaproszonymi osobami spotkali się Burmistrz Gminy Brok p. Marek Młyński, Ksiądz Prałat Stanisław Skarzyński, i  pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Broku.

Po przywitaniu przez Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej, wszystkich zebranych w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia  wprowadzili uczniowie ze szkoły przedstawieniem  Jasełka, którego element scenografii stanowiły żywe zwierzęta.


Po zakończonej części artystycznej świąteczne życzenia zebranym złożył Burmistrz Gminy, a po modlitwie z księdzem i po przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do stołu, aby skosztować tradycyjnych, wigilijnych potraw. Podczas wspólnego posiłku nie zabrakło niezwykle pięknej i ważnej tradycji świątecznej - śpiewania kolęd w wykonaniu zespołu „Jarzębina”.
Uczestnicy wigilijnego spotkania, jak zawsze, otrzymali „Mikołajową” paczkę.


 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.