Get Adobe Flash player

W dniu 18 grudnia w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne, które wprowadziło całą szkolną społeczność w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: p. Marek Młyński - Burmistrz Gminy Brok, p. Jolanta Godlewska - Wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce, ks. Jarosław Hrynaszkiewicz - Proboszcz Parafii Brok, p. Monika Zadroga – Z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców, p. Ewa Młynarczuk - p.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku. Na spotkaniu wigilijnym nie zabrakło nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów.
W świątecznej scenerii przypominającej szopę betlejemską, przedstawiono piękne i wzruszające jasełka. Całości dopełnili niezwykle zdolni „aktorzy”, którzy wcielając się w swoje role, urzeczywistnili dzieje, które rozegrały się w owym czasie w Betlejem. Sceny przeplatane były kolędami i pastorałkami wykonywanymi przez uczennice ZPPO w Broku. Spektakl słowno - muzyczny spotkał się z ciepłym przyjęciem licznie zgromadzonej publiczności, która gromkimi brawami nagrodziła młodych „artystów”.


Po zakończeniu jasełek p. Marek Młyński Burmistrz Gminy Brok złożył wszystkim życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego wypoczynku podczas zbliżającej się przerwy świąteczno - noworocznej.


Życzenia świąteczne złożyły także p. Jolanta Godlewska - Wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce oraz p. Monika Zadroga – Z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia radosnego Bożego Narodzenia wręczając przybyłym gościom własnoręcznie wykonane świąteczne upominki.

Na zakończenie Dyrektor ZPPO w Broku p. Joanna Ciskowska podziękowała wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy brali udział w przygotowaniu świątecznego przedstawienia. Złożyła także życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt.


 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.