Get Adobe Flash player

Rafał Szulęcki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zajął pierwsze miejsce w Pucharze Polski Juniorów.
W dniu 9 grudnia 2017r. we Wrocławiu odbył się XXXIV Puchar Polski Seniorów i XIV  Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików.
W tym prestiżowym turnieju wzięli również udział reprezentanci Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai: Rafał Szulęcki – junior kat. – 6o kg, Zofia Sobotka - junior młodszy kat. + 55 kg.

We Wrocławiu wspaniale zaprezentował się brokowski zawodnik  Rafał Szulęcki. Już pierwszy pojedynek pokazał, że Rafał jest w wyśmienitej formie. Pełna kontrola walki, zachowanie dogodnego dystansu i powstrzymywanie ataków przeciwnika skutecznymi technikami przyniosło radość i zwycięstwo.  Wszyscy sędziowie jednogłośnie wskazali na wygraną zawodnika z Broku.  Zwycięstwo w Pucharze Polski jest naprawdę wielki sukcesem i potwierdzeniem, że warto systematycznie trenować i nie mieć żadnych kompleksów na macie.
Bardzo dobrze zaprezentowała się także Zosia Sobotka. Losowanie sprawiło, że w drugiej turze   walk o wejście do ósemki Zosia trafiła, jak się później okazało na tryumfatorkę Pucharu Polski,  zawodniczkę z Gliwic. Mimo dużych starań nie zdołała pokonać swojej rywalki.
W Pucharze Polski  Seniorów i Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików wystartowało blisko 500 zawodników z 95 klubów z terenu całej Polski.
Wyjazd do Wrocławia wsparły finansowo: Urząd Gminy w Broku oraz Urząd Gminy w Małkini Górnej.


 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.