Get Adobe Flash player
Dmuchana zjeżdżalnia, ekologiczne kino rowerowe - prezentacje multimedialne napędzane systemem rowerów „Kino bez prądu”, układanie Eko-puzzli, gry planszowe, zabawy z animatorami ze studia artystycznego „Ssmyk” z Białegostoku, malowanie twarzy, kącik fryzur, bańki mydlane, wata cukrowa, lody, balony… to tylko niektóre z wielu atrakcji czekających w tym roku na dzieci z okazji ich święta na boisku szkolnym Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku. 1 czerwca odbyła się tam ogromna impreza sportowo-ekologiczna.
Uroczystego otwarcia dokonała p. Joanna Ciskowska Dyrektor ZPPO w Broku, która złożyła dzieciom życzenia, przekazała Im również życzenia od  Burmistrza Miasta i Gminy Brok p. Marka Młyńskiego i zaprosiła wszystkie dzieci do zabawy.
Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na wyczekaną zabawę, której nie było końca, ponieważ atrakcji nie brakowało, a na każdym kroku czekała na dzieci miła niespodzianka. Dobra organizacja pozwoliła każdemu dziecku na skorzystanie z gier i zabaw integracyjnych, a gwar i śmiech dzieci świadczył o ich ogromnym zadowoleniu. Animatorzy wspaniale zagrzewali młodzież do rywalizacji w konkursach, wspólnego śpiewania i tańczenia. Dużym powodzeniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, kino rowerowe oraz malowanie twarzy. W tym wyjątkowym dniu boisko szkolne zamieniło się w ogromny plac zabaw, na którym zagościła radość. Na każde dziecko czekał ciepły posiłek i słodki upominek.

 
Tak duże przedsięwzięcie mogło odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Brok p. Marka Młyńskiego.
Podziękowania należą się również rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Dziecka oraz pyszne lody i napój; pracownikom kuchni za przygotowanie dla wszystkich dzieci spaghetti i smacznej lemoniady; pani Dyrektor za słodką watę cukrową.
 
 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.