Get Adobe Flash player
 
Niezwykły i poruszający - tymi słowami opisać można koncert noworoczny Tomka Kamińskiego z zespołem, który odbył się  w niedzielę 15 stycznia w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Broku.

Tomasz Kamiński, podczas godzinnego koncertu zaprezentował publiczności najpiękniejsze polskie kolędy w tradycyjnych, ale i własnych aranżacjach.
 
Widzowie usłyszeli autorskie utwory z wydanych przez artystę płyt, takie jak "Ty tylko mnie poprowadź", „Anioły do mnie wysyłaj” czy „Jeszua Ben Adonai”... Zarówno wspaniałe teksty jak i znakomita oprawa muzyczna zachwycały publiczność, za co każdorazowo artystę nagradzano gromkimi brawami.

Tomek Kamiński to wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych tworzy muzykę z przesłaniem. Niegdyś artysta współtworzył legendarny zespół Nocna Zmiana Bluesa, w którym przez 15 lat śpiewał, a przede wszystkim grał na skrzypcach.

Koncert został zorganizowany przy współpracy i zaangażowaniu Ks. Prałata Jarosława Hrynaszkiewicza Proboszcza Parafii w Broku, Burmistrza Miasta i Gminy Brok Marka Młyńskiego oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka Piotra Uścian-Szaciłowskiego.
 
 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.