Get Adobe Flash player

W środę 21 grudnia br., zgodnie z tradycją, odbyło się spotkanie wigilijne z osobami starszymi i samotnymi z terenu miasta i gminy Brok.
Na wspólnej wieczerzy w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku z zaproszonymi osobami spotkali się Burmistrz Gminy Brok p. Marek Młyński, Ksiądz Prałat Stanisław Skarżyński, Ksiądz Proboszcz Jarosław Hrynaszkiewicz i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Broku.
 

Po przywitaniu przez Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej, wszystkich zebranych w świąteczny, podniosły  nastrój wprowadzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Broku, przedstawiając bożonarodzeniowe Jasełka, gdzie jedną z atrakcji szopki były żywe zwierzęta.Po zakończonej części artystycznej świąteczne życzenia zebranym złożył Burmistrz Gminy, a po modlitwie z Księdzem i po przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do stołu aby skosztować tradycyjnych, wigilijnych potraw.Czas trwania  uroczystej wieczerzy umilał wspólny śpiew kolęd, któremu przewodził zespół „Jarzębina”.


 
Uczestnicy wigilijnego spotkania, jak zawsze, obdarowani zostali paczką od „św. Mikołaja”. Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.