Get Adobe Flash player


Spotkanie wigilijne, które odbyło się 20 grudnia w ZPPO w Broku, na dobre wprowadziło całą szkolną społeczność w czas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Zarówno uczniowie i ich rodzice, jak i pracownicy Szkoły oraz zaproszeni goście zostali otuleni magią świątecznego klimatu.

 
 


Na spotkanie przybyli p. Marek Młyński - Burmistrz Gminy Brok, ks. Jarosław Hrynaszkiewicz - Proboszcz Parafii Brok, p. Jolanta Zdziech - Przewodnicząca Rady Rodziców, p. Ewa Młynarczuk - p.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku oraz wyżej wspomniani uczniowie, rodzice i pracownicy ZPPO w Broku.


Spotkanie rozpoczęło się od wyrazów wdzięczności i życzeń. W imieniu całej społeczności Pan Burmistrz podziękował ks. J. Hrynaszkiewiczowi za wyposażenie sali oddziału „0” w sprzęt audiowizualny. Sam natomiast przekazał na ręce Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego nowy telewizor, dołączając do podarunku moc życzeń na nadchodzące Święta i Nowy Rok. Kolejne życzenia popłynęły ze strony p. Jolanty Zdziech Przewodniczącej Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego, w imieniu którego przemówiła Daria Wójcicka.Później nadszedł czas na wyjątkowe jasełka. Stajenka betlejemska, a w niej żywe zwierzęta, płonący kominek oraz ciepły blask światełek rozpostarły magiczną aurę, wprowadzając publiczność w szczery zachwyt. Na takim tle odbył się montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów.Po raz kolejny wszyscy mogli przeżyć Tajemnicę Bożego Narodzenia. Występy młodych aktorów przeplatały dźwięki tradycyjnych kolęd wykonywanych przez uczennice ZPPO w Broku.Po zakończeniu jasełek p. Joanna Ciskowska Dyrektor ZPPO w Broku podziękowała wszystkim, którzy brali udział w ich przygotowaniu. W szczególności podziękowała występującym uczniom oraz nauczycielom i rodzicom p.Edycie Cenzer, p.Lidii Rosińskiej, p.Magdalenie Zawistowskiej, p.Zofii Rucińskiej, p.Annie Pieńkos, p.Marcie Kotowskiej, p.Adamowi Wierzbickiemu, p.Olgierdowi Jabłońskiemu, p.Krzysztofowi Kotowskiemu, p.Markowi Okalewskiemu. Jak również pracownikom obsługi szkoły zaangażowanym w przygotowania jasełek. P. Dyrektor złożyła także świąteczne życzenia.Po uroczystości odbyło się uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez p. Marka Młyńskiego Burmistrza Gminy Brok w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.
 


 
 

 

 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.