Get Adobe Flash player

W niedzielę 18 grudnia w Szkole Podstawowej w Kaczkowie Starym odbył się montaż słowno-muzyczny związany z tematyką nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

O godzinie 15:00 Dyrektor Szkoły p. Grażyna Borowa gorąco powitała przybyłych gości: Burmistrza Miasta i Gminy Brok p. Marka Młyńskiego, Radnych, Sołtysów, Zespół ŚDM z Ostrowi Mazowieckiej, mieszkańców Kaczkowa Starego, Kaczkowa Nowego, mieszkańców Gminy Brok i okolic, Rodziców, Nauczycieli, Uczniów, wszystkich którzy tego dnia zaszczycili szkołę swoją obecnością.

Następnie odbyła się część artystyczna: recytacja przez uczniów tekstów i wierszy według scenariusza ks. Jana Twardowskiego, wzbogacona o śpiew kolęd w wykonaniu zespołu Światowych Dni Młodzieży z Ostrowi Mazowieckiej, pod kierunkiem siostry Nikodemy Czarnieckiej.

 

Do wspólnego kolędowania dołączyli wszyscy przybyli na tę wyjątkową uroczystość, zapanował świąteczny nastrój…


Dyrektor Szkoły ze wzruszeniem dziękując za występ, szczególne słowa uznania skierowała w stronę rodziców. Podkreśliła, że tylko dzięki dobrej współpracy z nimi możliwa jest realizacja wielu uroczystości i przedsięwzięć szkolnych. Życzyła wszystkim, aby klimat dzisiejszego wieczoru przeniósł się do ich domów rodzinnych.

Korzystając z okazji do życzeń dołączył także Burmistrz p. Marek Młyński.


Na zakończenie uroczystości ks. Jacek Rudawski poświęcił opłatek i zgodnie z tradycją chrześcijańską „łamiąc opłatek święty” zebrani składali życzenia: zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt.

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.