Get Adobe Flash player

W niedzielę 20 listopada 2016 r. o godz. 13.00 w hali sportowej w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się II Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok. Organizatorami zawodów sportowych byli Burmistrz Miasta i Gminy Brok oraz Dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn. Były to drużyny: Urzędu Gminy w Broku,  Rady Gminy w Broku, Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, Rady Rodziców przy ZPPO w Broku, OSP w Broku, Autoservice z Broku, PW Bromat z Broku, PLAST-FOL PPH z Broku, Komendy Powiatowej Policji Orły.


Drużyny zostały podzielone podczas losowania na grupy, w ramach których rozegrały ze sobą mecze do dwóch wygranych setów. Sędzią turnieju był p. Zbigniew Wójcicki.

Po pięciogodzinnych zmaganiach Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok zakończył się zwycięstwem drużyny PLAST-FOL PPH z Broku. Drugie miejsce zajęła drużyna Autoservice z Broku, trzecie drużyna KP Orły. 
 
Mecze przebiegały w miłej atmosferze oraz w duchu sportowej rywalizacji. Przez cały turniej drużyny dopingowała grupa chirliderek z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku oraz liczna widownia.

Po zakończeniu zmagań sportowych Burmistrz  p. Marek Młyński wręczył zwycięskim drużynom puchary i medale. Każda z drużyn startujących otrzymała pamiątkowe dyplomy.

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.