Get Adobe Flash player


W dniu 14 października w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której wzięli udział: Burmistrz Miasta i Gminy Brok Marek Młyński, Sekretarz Miasta i Gminy Brok Tomasz Skibicki, p.o. dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku Ewa Młynarczuk, Przewodnicząca Rady Rodziców Jolanta Zdziech, emerytowani nauczyciele, nauczyciele szkoły, jej pracownicy oraz uczniowie.


Akademia rozpoczęła się Galą Nauczycielskich Oskarów przygotowaną przez uczniów. Nie zabrakło utworów muzycznych z akompaniamentem keybordu oraz występu szkolnego zespołu ludowego „Folk Music Brok”.


Podczas oficjalnej części spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Brok Marek Młyński, podziękował nauczycielom i przekazał im słowa uznania za odpowiedzialną pracę. Skierował je również w stronę dyrektor Joanny Ciskowskiej, której podziękował za całokształt jej pracy oraz za zaangażowanie w rozwój i promocję szkoły.


W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły Joanna Ciskowska wręczyła nagrody nauczycielom, którzy wyróżnili się w pracy zawodowej, podkreślając ich  kreatywność, życzliwość i serdeczność.

Słowa podziękowania skierowała także do wszystkich pracowników administracji i obsługi szkoły oraz do rodziców, którzy w czasie wakacji letnich brali aktywny udział w pracach porządkowo-remontowych.


Całość uroczystości zwieńczyły życzenia i kwiaty od Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego dla dyrektora i nauczycieli.
 

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.