Get Adobe Flash player


Uczniowie brokowskich szkół na zajęcia lekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 dojeżdżają nowym, bezpiecznym pojazdem.

Starego „czerwonego busa” zastąpił Renault Master, który wyruszył na brokowskie drogi już pod koniec września. Jest to pojazd spełniający obowiązujące normy i standardy do przewozu osób, w tym młodzieży i dzieci.
Zakup samochodu zmniejszy  koszty  dowozu uczniów do szkoły, a jednocześnie podniesie bezpieczeństwo oraz standard tych usług - informuje Burmistrz Gminy Brok Marek Młyński.


Nowy autobus szkolny został zakupiony po przeprowadzeniu rozpoznania cenowego zgodnie z Prawem zamówień publicznych. Renault Master jest pojazdem piętnastoosobowym z silnikiem 2,5 dci o mocy 147 KM z sześciostopniową skrzynią biegów, tempomatem i hamulcami ESP9. Wyposażony jest w dwustrefową klimatyzację, dwa niezależne ogrzewania postojowe, czujniki parkowania, fabryczny alkomat oraz  fluorescencyjne oświetlenie przestrzeni pasażerskiej.

Liczymy, iż będzie funkcjonował przez wiele lat zapewniając dobry standard dojazdu do szkoły naszym dzieciom, a także wykorzystywany będzie do organizacji przejazdów wycieczek szkolnych uczniów szkół gminnych i innych potrzeb wyjazdowych gminnych jednostek samorządowych. Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.